Stoltar Tadeusz Taranko
Tadeusz Taranko i Syn

O Nas

Profesjonalny zespół
Profesjonalna jakość
Profesjonalny design
Szybkość wykonania

Pracownia Stolarska STOLTAR Tadeusz Taranko jest firmą z bardzo długimi tradycjami rodzinnymi sięgającymi jeszcze czasów przedwojennych kiedy to dziadek Tadeusza rozpoczął pracę w Warszawskiej Stolarni Parowej.
Następnie jego zięć Włodzimierz otworzył w 1953r pierwszy Zakład Stolarski.

Przez wiele lat Tadeusz zdobywał wiedzę fachową i szlifował doświadczenie pod bacznym okiem swojego ojca aby następnie w 1983r założyć swoją Pracownię na ulicy Podgórskiej 5A w Warszawie. 10 lat później dołączył do Tadeusza syn Łukasz i dziś wspólnie prowadzą pracę nad rozwojem firmy.

Wieloletnie doświadczenie rodzinne, pozwala nam podejmować się najbardziej skomplikowanych projektów. Bardzo chętnie wykonujemy nowatorskie rozwiązania dające możliwość rozwijania naszych umiejętności i poszerzania wiedzy.

Zajmujemy się meblami najwyższej jakości wyposażonych w najnowocześniejsze okucia i systemy jezdne renomowanych światowych marek. Nasze lakiery posiadają wymagane certyfikaty.

Wykonujemy meble zarówno Art Deco, klasyczne jak i ultra nowoczesne połączone ze stalą czy szkłem.

Priorytetem naszej pracowni jest zadowolenie klienta z wykonanej dla niego pracy w wyznaczonym terminie.

Staramy się budować długoletnie relacje z naszymi klientami co owocuje kolejnymi zleceniami i jesteśmy przez nich polecani jako rzetelni fachowcy.

Podczas produkcji naszych wyrobów chętnie słuchamy uwag klienta dotyczących jego indywidualnych potrzeb.

Staramy się naprowadzać klienta na ergonomiczne i nowatorskie rozwiązania, tak by zamówione u nas meble służyły długie lata.

KONTAKT

Masz pytania?

 ul. Podgórska 5A,
02-921, Warszawa

 (22) 842 52 13

 601 377 333

 taranko.stoltar@gmail.com

qr-code

kliknij, aby zobaczyć mapę