Stoltar Tadeusz Taranko
Tadeusz Taranko i Syn

Model Współpracy

Jeżeli są Państwo zainteresowani posiadaniem nie szablonowych mebli lub różnego rodzaju zabudowami a nie mają pomysłu jak one mają wyglądać, to zachęcamy do kontaktu z nami. W trakcie rozmowy postaramy się stworzyć dla Państwa odpowiedni projekt.

Jeśli posiadają Państwo gotowy projekt lub dostęp do zdjęć, czasopism lub adresów stron internetowych produktów zbliżonych stylem czy wyglądem odpowiadających Państwa potrzebom, to przedstawienie ich ułatwi nam pracę.

W przypadku współpracy z projektantem możemy ograniczyć Państwa zaangażowanie do niezbędnego minimum. Wszelkie szczegóły ustalamy z projektantem.

Zaletą naszej pracowni jest to, że na podstawie gotowych projektów, dokonujemy szczegółowych pomiarów i wykonujemy własny projekt produkcyjny przy użyciu profesjonalnego programu do projektowania Auto Cad. Działania te mają na celu wyeliminowanie zmian budowlanych, które nie zostały dotychczas naniesione na projekt. (Każdy projektant umieszcza na projekcie informację ,,wymiary zdjąć z natury”)

Na podstawie projektu wykonujemy wstępną kalkulację, po pomiarze dokładną.

Po akceptacji wyceny ustalamy termin wykonania zlecenia oraz montażu i podpisujemy umowę.

Po wpłacie 30% zadatku robimy dokładne pomiary i przystępujemy do realizacji zlecenia.

Czas realizacji zamówienia w zależności od złożoności projektu wacha się od 2 do 6 tygodni.

KONTAKT

Masz pytania?

 ul. Podgórska 5A,
02-921, Warszawa

 (22) 842 52 13

 601 377 333

 taranko.stoltar@gmail.com

qr-code

kliknij, aby zobaczyć mapę